Czy wy naprawdę myślicie, że Bitcoin będzie służył do płatności?Jak dla mnie to nie ma takiego zapotrzebowania na rynku.

Lepiej żeby więcej ludzi to przeczytało: Chuj z zarobkiem chciwi prostacy! Jest ważniejsza kwestia niż to że garstka ludzi moze się nachapać. Tui chodzi o wpływ na całą ludzkość i kolejne pokolenia!

@Emperor616: Jest zapotrzebowanie. Fiat w gotówce jest anonimowy, karta szybka, tania, wygodna. Po co nam powolny Bitcoin???

Bo kurwa nikt nie powinien mieć władzy nad podażą pieniądza a zwłaszcza rząd. Rząd jest od administracji państwa, to społeczeństwo wytwarza dobra i wartości. Inflacja która nas jawnie okrada, kontrola wszystkich pieniędzy. Np. możliwość zabrania ich bez przyczyny w razie kłopotów banku, lub gdy urząd skarbowy stwierdzi nawet niesłusznie że jesteś winny podatek. Nie potrzebuje nakazu sądowego, ty możesz się odwołać i sądzić. Nie ma domniemania niewinności. To tylko kilka z przykładów.

Bitcoin jest genialny, ludzie nie rozumieją że obecny system finansowy jest niedorzeczny bo nie znają innego. Myślą że tak jest ok i tak ma być. Nawet nie widzą jego wad. Bitcoina nikt nie kontroluje a bitcoin nie pyta się rządu o pozwolenie. Jest tylko protokół sprawiedliwy dla każdego tak samo. Nie ma inflacji, Każdy zgubiony przez kogoś BTC wraca do wszystkich po równo przez deflację Tylko realna kondycja gospodarki wpływa na jego wycenę. Nikt nie nagina tego dla swoich potrzeb. Mamy go, korzystamy z niego, on jest dla nas a mimo wszystko nie możemy go zmienić.. W końcu jest uczciwy i odporny na manipulacje. To matematyka.

Nawet kurwa nie masz pojęcia jak bardzo go potrzebujemy. Nawet jakbym nie miał na nim zarobić, to bym walczył o to żeby był używany powszechnie przez ludzi. Mamy w końcu taką możliwość, nigdy nie przypuszczałem że będzie możliwość ludzkości się wyrwać z tego zepsutego, fałszywego syfu. Teraz jest ta możliwość. Jeżeli kurwa społeczeństwo jej nie wykorzysta, to będzie to nasz największy błąd i kompletna głupota.
To że wady obecnego syfu nie są widoczne na pierwszy rzut oka to nie znaczy że nie istnieją.

Jeżeli nam się uda go rozpowszechnić i on przetrwa to i za tysiąc lat będzie to ludzkość wspominała jako wielkie historyczne wydarzenie a pseudonim Satoshiego będzie wszystkim znany Newton czy Einstein. Tak jak różne narody obchodzą dzień niepodległości, dzień wyrwania się spod okupacji, tak i to wydażenie też będzie uzyskaniem niepodległości, tyle że finansowej.

Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa.” – Mayer Amschel Rothschild

#kryptowaluty #bitcoin #finanse #inwestycje #oszukujo #gownowpis #cybertag